טיולי ג'יפים בדרך הצבי

אני מזמין אותך להרגיש תייר/ת בארץ שלך – לחוות את ישראל ארצנו הנהדרת בצורה מיוחדת ואחרת כזו שתותאם לך באופן מיוחד.

אם ברצונך סתם לטייל אחרת או לחגוג אירוע מיוחד כגון: יום הולדת, יום נישואין, מפגש חברתי, הצעת נישואין, הצעת חברות, בר מצווה/ בת מצווה, סיום לימודים, גיוס לצבא.

אם הנך מחובבי טבע, אוהבי אקסטרים או מעוניין בטיול ללא אתגרים.

נעים לי מאוד, שמי צביקה בר אור ואני מורה דרך מוסמך וג’יפאי מנוסה למעלה מ 30 שנה. 
ידיעותיי הרבות ולימודי לאורך השנים בתחומים כגון: גאוגרפיה, היסטוריה, חי, צומח, מורשת קרב, פולקלור, תרבות וכמובן הגאופוליטיקה של האזור – ישולבו במהלך הטיול אם מעניין אותך.

הטיול יותאם במיוחד עבורך ומתאים לילדים, צעירים ולמבוגרים גם יחד.

אני מציע לך –טיול ג’יפים עם “בדרך הצבי” המאפשר לך לבחור את החוויה המתאימה לך, בזמן המתאים לך בשעת הבוקר, צהריים ערב או הלילה בג’יפ פתוח, לחוויה מסעירה יותר של רוח המבדרת את השיער או בג’יפ סגור וממוזג.

במהלך הטיול נעצור ונהנה מהנחלים, מעיינות, בריכות נסתרות ופינות חמד באזור.

יחד ניסע במסלולים שלא ניתן להגיע אליהם ברכב פרטי, תהיה לך  הזדמנות מצוינת להכיר את ארץ ישראל הפראית והאותנטית, להעשיר את ידיעותיך ולשמוע סיפורים מעניינים, ולקנח עם תה צמחים ופירות העונה.

מסלולים מומלצים בצפון – ניתן טלפונית להתאים אישית גם מסלולים אחרים בכל האזור וברחבי הארץ

טיול נחלים כיפי באזור הכינרת ורמת הגולן

נסע דרך נחלים שופעי מים ובשבילים ציוריים ומפותלים בטבע הפראי. נצפה במפלי מים ונרד באפיקי הנחל בצמחיה עבותה וירוקה, אם תרצו נעצור לטבילה במקורות המים הצוננים ונתענג על פירות העונה.

טיול ספארי לילה - בערבות רמת הגולן

נצא בשעות בין הערביים לסיור ייחודי להכרות עם בעלי החיים הפעילים בלילה ונגלה את נסתרות היופי הלילי לאורם של הירח והכוכבים.

הסיפור שאינו נגמר - סוריה וישראל - משולש הגבולות שביל אלי כהן וגאופוליטיקה של האזור

נבקר במפגש שלושת הגבולות - ירדן, סוריה וישראל. נחלוף על פני בונקרים סורים ישנים ונצפה אל הכפרים הסורים המבצבצים מעבר לגבול. ניסע בעקבות פועלו של המרגל הישראלי אלי כהן בדמשק ונבקר בנקודות משמעותיות מבחינה היסטורית, גאוגרפית ומדינית.

טיול סיפורי גבורה וקו התלים - צפון רמת הגולן

ניסע בקו התלים- רצף הרי געש כבויים ונחשף לתופעות מרתקות ביותר שמקשטות את הגולן במגוון צבעים וצורות שנוצרו כתוצאה מהתפרצויות וולקניות. באמצעות הדרכה מקצועית נכיר את מורשת הקרב במספר נקודות משמעותיות בה גילו הלוחמים תושייה רבה ופעלו בגבורה.

חוויה מיסטית רוחנית - טיול מורשת ויהדות בנוף פראי - בעקבות קברי צדיקים

מסלול מהנה דרך כרמים, בוסתנים ומערות חבויות. נעצור בנקודות תצפית אל עבר עמק החולה, תלי רמת הגולן ורכס החרמון. במהלך הטיול נגיע עם הג׳יפ למקום קבורתם של אישיים גדולים בתרבות היהודית אליהם מתקיימת עלייה לרגל, הילולה ובקשת משאלות, כגון זיווג, פרנסה ומרפא למכאוב. המחיר כולל: הדרכה, ביטוח , כיבוד קל- אבטיחים/ פירות העונה/ תה צמחים ניתן להזמין טיול עבור מספר רב של משתתפים. הטיולים יתבצעו ע״י צביקה או ג׳יפאי מנוסה אחר מהצוות שלו.

טיולי אשכול

אם הג'יפ לא מדבר אליך, מציע לך טיול חוויתי בצפון, או ברחבי הארץ ברכב תיירות אשכול מפנק – אני מבטיח שתהיה לך חוויה מיוחדת - ניתן לקבל את ההדרכות בשפות עברית, אנגלית, גרמנית.

אנו מתחייבים לספק לך שרות ומקצועיות לטובת הנאה מלאה שלך!